hero

BIG SERWIS ROWEROWY – 20.04.2024

Automatycznie zapisany szkic

Sezon rowerowy rozpoczął się na dobre, dlatego w BIG Lubin 20 kwietnia między 10:00 a 18:00 klienci będą mogli skorzystać z usług BIG serwisu rowerowego.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł na jednym paragonie i okazać go w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym w namiocie przy salonie Perfect Vision. Bezpłatne serwisowanie obejmie m.in.: ustawianie przerzutek, czyszczenie serwisowe, centrowanie kół, regulację hamulców i przerzutek, kasowanie luzów połączeń śrubowych, smarowanie podzespołów, kontrolę mechanizmu korbowego i elementów układu napędu, wymianę zużytych części eksploatacyjnych (pod warunkiem ich dostępności w serwisie). 

Od 12:00 do 15:00 będzie można też zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą, poddając go oznakowaniu przez policję. Aby skorzystać z tej możliwości, właściciel musi mieć ze sobą dowód osobisty oraz dowód zakupu roweru. Dla pierwszych 100 osób, które wezmą udział w akcji, przygotowaliśmy lampki rowerowe od Jula, kupony rabatowe do Sports Direct i niespodzianki z Carrefour.

Zapraszamy!

Regulamin